آخرین اخبار ال جی | LG NEWS

کمد ال جی استایلر؛ اتوی ایستاده شما

نوشته شده توسط ال جی 1395-11-18

 

ال جی استایلر می تواند جای لباسشویی و

اتوی شما را می گیرد

 

یکی از جدیدترین محصولات ال جی که در CES 2017 معرفی شد قفسه مراقبت از لباس LG Styler است که لباس های شما را نه تنها می شوید بلکه خشک و اتو می کند.

برای انجام این کار تنها باید لباس های خود را در جا رختی این کمد آویزان کنید. این دستگاه باور نکردنی نه تنها لباس های شمارا تمیز و تر و تازه نگه می دارد بلکه موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و زمان کاربران می شود.

ال جی Styler که شبیه یک کمد لباس کاملا معمولی است علاوه بر داشتن قابلیت های فراوان ظاهری بسیار شیک دارد به طوری که به راحتی میتوان آن را با دکور منزل ست کرد.

ال جی استایلر یک لوازم خانگی منحصر به فردی است که به لطف فناوری های پیشرفته ای که بدان مجهز است نیاز به خشکشویی حرفه ای در منزل را برطرف می کند.

ال جی استایلر با کمک فناوری TrueSteam که در بسیاری از ماشین های لباسشویی ال جی شاهد آن هستیم با اعمال فشار به داخل لباس ها چروک بودن لباس ها را از بین می برد و از این رو دیگر نیاز نیست به طور مکرر از اتو استفاده کنید. بدین ترتیب تا حد زیادی در زمان صرفه جویی کردید.

بخار داغی که در محفظه این دستگاه پخش می شود موجب از بین رفتن 99 درصد میکروب ها و باکتری هایی می شود که در عمق پارچه لباس ها نفوذ کرده اند. از این رو می توان گفت ال جی استایلر در بر طرف کردن لکه هایی که با چشم دیده نمی شوند حرفه ای عمل می کند.

بسیاری از سازمان های معتبر دنیا که کار تست و آزمایش محصولات مختلف شرکت های بزرگ فناوری را برعهده دارد موسسه BAF و موسسه KATRI امکانات بخاری این دستگاه را تحت آزمایش و بررسی قرار دادند و آن را تایید کردند.

فروشگاه مرکزی ال جی شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای ال جی قرار می دهد....

 

منبع: Cnet

 

 

www.lgiran.com