آخرین اخبار ال جی | LG NEWS

LG بازهم برنده جایزه تلویزیون های OLED در جشنواره 2018 CES

نوشته شده توسط ال جی 1397-1-8

 

LG بازهم برنده بهترین جایزه تلویزیون های OLED در جشنواره 2018 CES شد

 

برای چهارمین سال متوالی ، ال جی الکترونیک جایزه بهترین محصول تلویزیونی CES را دریافت کرد و این بار برای تلویزیون جدید ال جی AL OLED مدل (C8) .

علاوه بر افتخارات متعدد برای شرکت LG در مورد یخچال InstaViewThinQ و پروژکتور 4K UHD  ، این شرکت بیش از 90 جایزه در CES 2018 کسب کرده است . پروژکتور 4K UHD با افتخار برترین جوایز نوآوری انجمن فناوری معرفی،مجموعه ای از 19 جایزه نوآوری CES را در سراسر "لوازم خانگی،سرگرمی های خانگی و گروه های ارتباطی تلفن همراه " تدوین کرد.

در AT CES 2018 ، این کمپانی مجموعه لوازم خانگی هوشمند خود را با LG ThinQ AL معرفی کرد. همچنین اولین تلوییون های خود را توسط دستیار گوگل ساخته شده ، مانند تلویزیون OLED مدل LG SIGNATURE AL با ThinQ که برنده بیش از 10 جایزه CES شده است .

 

یخچال فریزر InstaViewThinQ ال جی برنده دومین جایزه Amazon Alexa و مجموعه ای از ویژگی های هوشمند دیگر مانند موسیقی ، مدیریت تقویم و ... شده است.

همان طور که قبلا گزارش شده است ، این شرکت از CES برای معرفی پردازنده جدید a (آلفا) 9 خود استفاده کرده است که عملا عملکرد تلویزیون پرچمدار LG AL OLED خود را تقویت می کند .

 

 

منبع : lgnewsroom