آخرین اخبار ال جی | LG NEWS

جاروبرقی جدید ال جی 16 برابر سریعتر از موتور هواپیما کار می کند

نوشته شده توسط ال جی 1395-11-12

 

ال جی جاروبرقی  CordZero Stick را مجهز به موتور

قدرتمند و باتری های بادوام کرده است

 

گویا جدیدترین جاروبرقی دسته دار ال جی دنیای جدیدی از دستگاه های نظافت کننده با قابلیت جابه جایی را به روی کاربران گشوده است. جاروبرقی CordZero Stick Vacuum به لطف تجهیز به موتور قدرتمندی که شانزده برابر سریع تر از موتور هواپیما می چرخد دارای دو باتری قابل تعویض در داخل دستگاه و یک لوله تلسکوپی است که به راحتی گوشه و کنار اتاق را تمیز می کند.

جاروبرقی CordZero stick که اخیرا توسط ال جی در نمایشگاه CES لاس وگاس به معرض نمایش عموم درآمد، امکانات قابل توجه ویژه ای را با خود به همراه آورده است. این جاروبرقی دارای سیستم تصویه پنج مرحله ای HEPA، قدرت مکش AW140، سایکلون توربو محوری برای پاکسازی غبارهای ریز و فرچه های ضد گره است.

همه قابلیت های گفته شده  شگفت انگیز به نظر می رسند مخصوصا باطری این دستگاه تا حدود 80 دقیقه می تواند آن را سرپا نگه دارد. در نتیجه انتخاب این دستگاه بعنوان جاروبرقی یک خرید هوشمندانه به شمار می رود.

البته تمامی این محصولات خانگی را باید در عمل مورد آزمون قرار داد. ال جی هنوز هیچ جزییاتی در مورد قیمت و زمان عرضه این دستگاه و جاروبرقی CordZero Canister Vacuum  فاش نکرده است.

فروشگاه مرکزی ال جی شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای ال جی قرار می دهد....

 

 

منبع: Cnet

 

 

www.lgiran.com