آخرین اخبار ال جی | LG NEWS

ال جی مجددا به عنوان سازنده ی برترین تلویزیون جهان انتخاب شد

نوشته شده توسط ال جی 1396-4-25

 

سیزدهمین مراسم گزینش تلویزیون برتر جهان در حاشیه‌ی مراسم CE Week نیویورک برگزار گردید. در این مراسم، عده ای از کارشناسان تلویزیون‌ها را در سه زمینه‌ی سینمای خانگی، HDR و خصوصیت های استریم ویدئویی مورد داوری قرار دادند. تلویزیون‌های شرکت‌کننده در این رقابت از لحاظ معیارهای مختلفی مانند، نسبت کنتراست، اشباع رنگ، حرکت اجسام در تصویر و... مورد آزمایش قرار گرفتند. هرچند رتبه‌بندی کامل تلویزیون‌ها هنوزهم به شکل عمومی منتشر نشده‌ است؛ اما ۶ تلویزیون برتر امسال به‌طور عمومی معرفی شده‌اند:

مقام  اول: تلویزیون ۶۵ اینچی ال‌جی E7 با پنل OLED و قیمت ۴۸۰۰ دلار

مقام  دوم: تلویزیون ۶۵ اینچی سونی A1 با پنل اولد و قیمت ۵۰۰۰ دلار

مقام  سوم: تلویزیون ۶۵ اینچی سونی Z9D با پنل LCD و قیمت ۵۵۰۰ دلار

مقام  چهارم: تلویزیون ۶۵ اینچی سامسونگ Q9 با پنل ال‌سی‌دی و قیمت ۴۰۰۰ دلار

مقام  پنجم: تلویزیون ۶۵ اینچی ویزیو سری P با پنل ال‌سی‌دی و قیمت ۱۷۰۰ دلار

مقام  ششم: تلویزیون ۶۵ اینچی وستینگهاوس Fire TV با پنل LCD  و قیمت نامشخص

در این بین تلویزیون ال‌جی E7 با برتری در همه ی  زمینه‌ها عنوان «پادشاه تلویزیون‌های ۲۰۱۷» را به‌ خود اختصاص داد و تلویزیون سونی A1 جایگاه دوم را به دست آورد.

در این زمینه تیم آلسی، مدیر ارشد بازاریابی سرگرمی‌های خانگی ال‌جی، اعلام کرد:

انتخاب ال‌جی به‌عنوان تولیدکننده‌ی برترین تلویزیون برای چهارمین سال متوالی در مراسم CE Week نشان دهنده ی  تعهد ال‌جی در رایطه با ارائه‌ی بهترین تکنولوژی‌ها در صنعت ساخت تلویزیون می باشد.

تلویزیون‌های OLED ال‌جی در سال ۲۰۱۷ )به کاربران( اجازه می‌دهند دقتی مشابه سینما را در خانه‌ی خود به بهترین صورت ممکن تجربه کنند. برتری ما در بازار تلویزیون‌ها به خاطر دقت بالای تصویر و اضافه شدن )تکنولوژی( صدای باکیفیت Dolby Atmos  می باشد که تجربه‌ی سینمای خانگی را کامل می‌کنند.

علاوه بر انتخاب تلویزیون ال‌جی E7 به‌عنوان برترین تلویزیون جهان، این تلویزیون در کنار تلویزیون‌های سونی A1 و برترین تلویزیون پاناسونیک EZ950 به وسیله ی  وب‌سایت Flatpanelshd  مورد آزمایش قرار گرفته‌اند و در میان آزمایش شده توسط این وب‌سایت قرار دارند. گفتنی است که هر سه مدل تلویزیون از پنل OLED  ساخت ال‌جی دیسپلی استفاده می‌کنند

منبع :  FLATPANELSHD