آخرین اخبار ال جی | LG NEWS

رونمایی گوشی ال جی V30 با سه نسخه ی مختلف در ایفا 2017

نوشته شده توسط ال جی 1396-3-31

 

بر اساس گزارشات  به دست آمده از منابع می شود گفت نسل سوم سری V  ال جی، V30، قرار است در برگزاری نمایشگاه ایفا برلین 2017 رونمایی و عرضه گردد. به نظر می‌رسد این پرچمدار اندرویدی این بار در سه نسخه مختلف عرضه خواهد شد و  بعید نیست که نسل جدید این گوشی نیز در ماه آگوست  و در برگزاری کنفرانس خبری ال جی پیش از آغاز ایفا رونمایی گردد و با ارائه آخرین گزارش دقیق می توان گفت که در غرفه ال جی در دسترس کاربران قرار گیرد.

زمان ارئه ی این گوشی به بازار هنوز کاملا معلوم نیست اما بعضی از عرضه زودهنگام در ماه آگوست  خبر داده بودند که با خبری که امروز پخش شده تقریبا همخوانی دارد. سال قبل  وی در 20 ماه سپتامبر معرفی شد و در ماه اکتبر راهی بازار شد. اگر امسال این گوشی با فاصله زمانی  اندکی از رونمایی اش راهی بازار شود باید در ماه سپتامبر منتظر ورودش به بازار باشیم؛ همان موقعی که نوت 8 سامسونگ و آیفون 8 اپل ارائه خواهد شد. به این شکل این گوشی رقیبی سر سخت برای پرچمداران سامسونگ و اپل خواهد شد. اگرچه ال جی در بین برترین شرکت‌های تولیدکننده گوشی هوشمند قرار ندارد و انتظار نمی رود که از دو تولید کننده ی بزگ جهان فراتر رود اما می شود با گرفتن بخشی از سهم سامسونگ و اپل فروش بیشتری را برای خود رقم بزند.

بر اساس خبرهایی که در گذشته در باره ی  سری جدید V30  شنیده بودیم این گوشی به احتمال زیاد با صفحه نمایشی با لبه‌هایی حتی کمتر از G6 و پنل  OLEDارئه می‌شود و از تراشه اسنپدراگون 835، 6 گیگابایت رم و حافظه داخلی 32GB, 64GB, 128GB بهره می‌برد. این احتمال  هم وجود داشته که سه نسخه این گوشی تفاوت‌های دیگری به غیر از حافظه داخلی نیز داشته باشد ، قیمت V30 تقریبا از 700 دلار شروع می‌شود.

منبع : androidheadlines

www.lgiran.com