آخرین اخبار ال جی | LG NEWS

ال جی گوشی جی 6 پلاس را با شارژر بیسیم QI عرضه کرد

نوشته شده توسط ال جی 1396-3-30

 

ال جی امروز نسخه جدیدی از پرچمدار جدید خود گوشی G6  به نام G6  پلاس را با حافظه داخلی زیادتر، هدفون‌های برند B&O و رنگ‌های انتخابی متنوع‌تر عرضه کرد. غول کره‌ای همچنین اولین  آپدیت نرم افزاری بزرگ خود را نیز برای گوشی ال جی G6 منتشر کرده است که ارائه کننده مجموعه‌ای از قابلیت‌های جدید و جذاب است.

گوشی LG G6 پلاس دارای  حافظه داخلی 2 برابری نسبت به نسخه اصلی جی 6 (که 64 گیگابایت بود)، اما ظرفیت رم آن همچنان همان 4 گیگابایت باقی مانده است. بدین شکل 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی در اختیار کاربران قرار خواهد داشت. ال جی همچنین شارژ بی سیم Qi را نیز همراه با این مدل جدید عرضه کرده است.

نسخه پلاس LG G6  هم اکنون  با چندین رنگ جدیدتر مانند  آبی  دریایی ، طلایی و مشکی براق به عرضه درخواهد آمد. ال جی پوشش‌ متفاوتی برای قاب پشتی گوشی جدیدش استفاده کرده که انعکاس نور، باعث تغییر رنگ پنل پشتی میگردد. و در انتها، یکی دیگر از تفاوت‌های LG G6 پلاس با نسخه اصلی خود، داشتن هدفون‌های B&O در داخل جعبه‌اش است که هنوز قیمت جداگانه آن معلوم نشده است. گرچه قیمت خود گوشی هم هنوز مشخص نیست.

در همین حال، سیستم عامل جدیدی برای نسخه اصلی LG G6 منتشر شده است که قابلیت بازگشایی تشخیص چهره حتی در حالت  قفل بودن گوشی را دارد. به وسیله ی این راه، فقط کافیست گوشیتان را برابر صورتتان قرار دهید تا قفل آن باز شود. یکی دیگر از خصوصیات جدیدLow Power Consumptionنام دارد که به خاطربهبود استفاده در باتری گوشی های مبتنی بر چیپست کوالکام (Qualcomm) به وجودآمده است. آن همه ی داده‌ها را از طریق سنسورها جمع آوری می‌کند و استفاده از منابع را بسته به محل (Location) و حرکت کاربر، بهینه سازی می‌کند. خصوصیت های جدید دیگر مانند کنترل ولوم مطبوع سیستم صوتی Hi-Fi Quad و ضبط خودکار مکالمه‌ها با یک شماره ویژه قابل تنظیم میباشد.

ال جی با این آپدیت جدید، سیستم پرداخت موبایلی (LG Pay) را نیز از ابتدای ماه جون (June) در اختیار کاربران کره‌ای خود قرار داده است ،بنابراین واحدهای کره ای نیز سیستم پرداخت را دریافت می کنند.

.

منبع : gsmarena

 

www.lgiran.com