آخرین اخبار ال جی | LG NEWS

الجی و ساخت پنل های LCD سامسونگ

نوشته شده توسط ال جی 1396-4-10

 

الجی و ساخت پنل های LCD سامسونگ

 

از زمانی که شارپ اواخر سال گذشته میلادی به سامسونگ اعلام داشت که تامین پنل های LCD را متوقف می کند، این کمپانی در وضعیت سختی قرار گرفت. شارپ زمانی این تصمیم را گرفت که توسط فاکسکان خریداری شد و احتمالاً با هدف بهبود وضعیت تلویزیون های خودش در بازار به جای تلویزیون های LCD سامسونگ چنین حرکتی کرده است. بعداز این، سامسونگ به دنبال تامین کنندگان دیگر رفت و اکنون به نظر می رسد که ال جی دیسپلی، بهترین گزینه بوده است.

همچنین، اعلام شد که ال جی دیسپلی احتمالاً تامین پنل های LCD مورد نیاز سامسونگ را تا ماه ژوئن شروع می کند. البته باید بگوییم که الجی دیسپلی تصمیم دارد 700 هزار واحد پنل LCD برای تلویزیون های سامسونگ تامین کند.

باتوجه به گزارش های تازه منابع کره ای، سامسونگ طی ماه آتی میلادی، تولید تلویزیون های LCD جدیدش را با پنل های ال جی دیسپلی شروع می کند. علاوه بر این، گفته می شود که ال جی پنل هایی 40 و 60 اینچی برای تلویزیون های پرچمدار سامسونگ تولید می کند. تولیدات تلویزیون های سامسونگ قرار است در تاسیسات P7 و P8 این کمپانی واقع در پاجو انجام گیرد.

سامسونگ کماکان بزرگ ترین تولیدکننده تلویزیون در جهان به حساب می آید و پیش تر، بالغ بر 5 میلیون پنل LCD از شارپ خریداری می کرد.همانطور که ال جی دیسپلی کمتر از یک پنجم این مقدار را برای سامسونگ تامین می کند، کمپانی کره ای کماکان باید به دنبال تامین کنندگان دیگر در چین و تایوان باشد تا با کمبود منابع روبه رو نشود.

 

منبع : sammobile