آخرین اخبار ال جی | LG NEWS

جزییاتی از باتری ال جی جی6 افشا شد

نوشته شده توسط ال جی 1395-11-27

 

جی ۶ ظرفیت باتری بیش از ۳۲۰۰ میلی ‌آمپر

ساعت خواهد داشت

 

هرچقدر به مراسم رونمایی از ال جی جی6 نزدیک می شویم جزییات بیشتری از امکانات این دستگاه در فضای مجازی منتشر می شود. تقریبا تمامی اطلاعات این دستگاه لو رفته و چیز جدیدی برای رونمایی وجود ندارد. این بار نیز نوبت به افشا شدن میزان باتری به کار گرفته شده در ال‌ جی جی ۶ هستیم. به لطف شایعه پراکن ها امروز گفته می شود باتری جی6 3200 میلی آمپر ساعتی خواهد بود.

ال جی در کنگره جهانی موبایل بارسلونا 2017 از جدیدترین پرچمدار خود پرده برداری می کند. براساس گزارش منابع خبری کره جنوبی و به گفته یکی از مدیران ارشد ال جی پرچمدار بعدی این شرکت مجهز به باتری 3200 میلی آمپر ساعتی خواهد بود.

 

اگر این خبر موثق باشد، می توان گفت ال جی علاوه بر دیگر مشخصات سخت افزاری برای باتری G6 سنگ تمام گذاشته است. باتری 3200 میلی آمپر ساعتی می تواند چیزی در حدود 12 ساعت سر پا باشد و در طول این مدت به صورت مداوم در اینترنت سیر کند.

این اقدام ال جی بسیار هوشمندانه بوده چرا که برای نمایشگر 5.7 اینچی دستگاه به یک باتری قدرتمند نیاز است و از طرفی دیگر در مقایسه با باتری 2800 میلی آمپر ساعتی جی6 جهش بزرگی به شمار می رود.

همچنین گفته می شود باتری این دستگاه قابل تعویض نیست و به لطف دارا بودن گواهینامه IP68 از مقاومت در برابر آب، گرد و غبار برخوردار است.

همچنین گفته می شود ال جی یک لوله انتقال حرارت در این دستگاه تعبیه کرده که موجب می شود درجه حرارت گوشی تا 10 درصد کاهش یابد.

در نهایت باید تا زمان رونمایی این دستگاه صبر کنیم تا ببینیم در مقابل دیگر پرچمداران سال 2017 چه حرفی برای گفتن دارد.

 

 

منبع: Phonearena

 

 

www.lgiran.com